אודות

חברת Muni Plus מבית זוויות החלה לפעול בשנת 2010, כחברה שמחברת ערים לאנשים.
Muni Plus מובילה בתחום ההיערכות לקליטת תושבים בשכונות חדשות ושכונות וותיקות, באמצעות מערכת חכמה לאיסוף נתונים, ניהול מידע ומיפוי פרסונאלי.
כמו כן, אנו בחברה מומחים בנושאים כמו: שיתוף ציבור וכנסי תושבים במודל דיאלוג חכם, ייעוץ, ליווי, הדרכה והטמעת תהליכי עבודה שיוצרים שפה אחידה.

הערכים המובילים של החברה: חדשנות, מקצועיות ואנושיות ועל בסיסם מעניקה החברה שירותים מתקדמים לרשויות מקומיות. השירותים משלבים מערכות טכנולוגיות עם נשמה, תפעול המערכות וליווי בתהליך מקצה לקצה, כל זאת במודל של ONE STOP SHOP.

המערך הייחודי של Muni Plus מאפשר לרשות ליצור קשר אישי ובזמן אמת עם התושבים, מוביל ליצירת שיתופי פעולה גבוהים ולהנעה לפעולה מקסימאלית. השיטה שלנו מיושמת בקרב עשרות לקוחות עם למעלה מ-300 אלף נתוני משתמשים, מודל שזכה בפרס חדשנות מוניציפאלית.

החברה מובילה חדשנות טכנולוגית באמצעות שיווק פרסונלי במודל חכם, מודל המחבר בין העיר לתושב. אנו פועלים על מנת להטמיע שימוש נבון בניהול מידע ומיפוי נתוני תושבים, לצורכי תכנון אורבני ויצירת קשר ישיר ו/או שיתוף ציבור גם מרחוק.
התהליך מלווה ע"י אנשי מקצוע מיומנים בתחום המוניציפאלי המגוונן ובתהליכי עבודה בקהילות בעלות מאפיינים שונים. אנשי המקצוע שלנו הנם מומחים שיוצרים מכפלת כוח בעבור הרשות ומציידים אותה בתובנות, פתרונות יצירתיים וארגז כלים שמסייע לה לקדם תהליכי עבודה ויוצר בעבורה ערך מוסף עם פלוס.

גלי מיכל חנן מנכ"לית ומייסדת חברת Muni Plus מבית זוויות המוכרת גם בשם המוניציפאלית, הקימה את החברהש מתוך רצון להוביל חדשנות ולהטמיע מודל שיתבסס על התאמת הצורך של הרשות להכיר טוב יותר את התושבים שהם הנכס העיקרי שלה. מודל שמסייע ללקוחותינו לנהל תקשורת פנים ארגונית מיטבית ותקשורת קשובה מול התושבים וכמובן, לחזק את בסיס הנתונים והמידע ברשות המקומית.

גלי בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובימים אלו מסיימת את לימודי התואר השני שלה בממשל ומדיניות ציבורית במסלול תזה. בשנים האחרונות מלווה גלי מנהלים בכירים חזון החברה מגדיר לנו את המשימה בצורה ברורה ופשוטה: להצליח להעניק מהפך בניהול מידע על לקוחותינו ולהשתמש  בכלים חדשניים לניהול אסטרטגי חכם של הארגון שלהם. כמו כן, צוות MUNIPLUS דואג לשלב הנאה, מוטיבציה וערך מוסף עבור כל לקוח במטרה ובשאיפה להיות מוטמע בכל רשות מקומית או ארגון עסקי.

לקוחות ממליצים

שלום בן משה
שלום בן משהראש עיריית ראש העין
קרא עוד
אין ספק שמדובר בפרויקט ייחודי שמאפשר לרשות לקבל אינפורמציה ומאגרי מידע שלא היינו מקבלים קודם לכן. שיתוף פעולה בין כל אגפי העריה פועל טוב ונותן ערך מוסף מכל הבחינות (גם בהיבט הכללי וגם בהיבט הקהילתי). אחד היתרונות הבולטים הם בשירות הוא מתן כלים משמעותיים לניהול אסטרטגי של כמה שנים קדימה. פתרון מצוין לכל עיר
אריה טל
אריה טלראש עיריית טירת כרמל
קרא עוד
אני רוצה לציין לשבח את התפקוד של מנכ"לית החברה, גלי מיכל חנן וצוות העובדים אשר פועל מולנו במסגרת הפרויקט. גלי והצוות שלה זמינים בצורה מופלאה, לכל שאלה אנו מקבלים מענה מהיר ופתרון יצירתי ומקצועי, הנהלת החברה ומנהלי המחלקות שעובדים מול זוויות מרוצים גם הם מאופי השרות והפתרונות המקצועיים, ישנה שמירה מוחלטת על סודיות, הצוות חרוץ והתוצרים מרשימים.
חיים גליק
חיים גליקמנכ"ל עיריית ראשון לציון (לשעבר)
קרא עוד
היום יותר מתמיד, התושב מעוניין להיות מעורב בחיי העיר, לקבל מידע על תכניות פיתוח, על מפגעים או על אירועים שונים והרשות מספקת לו את כל אלו, בקלות וביעילות, באמצעות אתר ייעודי, עמוד פייסבוק, ניוזלטר, אפליקציות שונות, מפגשי תושבים ועוד. השיח המתמיד עם התושב, הפיכתו לתושב פעיל, ההקשבה לצרכיו והמענה המהיר, הם אלו שיוצרים איתו דיאלוג חכם ומייצרים תמהיל אינטגראלי מיומו הראשון בעיר.
בועז תנעמי
בועז תנעמי מנהל אגף מערכות מידע חדשנות וטכנולוגיה
קרא עוד
החברה פיתחה וגיבשה עבור הרשות מערכת חכמה לאיסוף נתונים ומיפוי תושבים בעיר אשקלון. ראוי לציין שהחברה מונה צוות מקצועי, קשוב וזמין וכי המערכת שהוקמה נותנת מענה לצרכים שהוגדרו ומדברת בשפה של העיר. אני בקשר שוטף עם מנכ"לית החברה ומקבל מענה לכל שאלה, הכוונה בנושא ניהול מאגר הנתונים במערכת והפקת דוחות.
דפנה שקורי
דפנה שקוריראש מינהל קהילה עיריית ראשון לציון (לשעבר)
קרא עוד
את השירותים אנו מקבלים מצוות החברה ושביעות הרצון גבוהה. הצוות זמין, נותן מענה לשאלות, מפגין ידע רב בנושא, נותן מענה לכל שאלה או דילמה שעולה, מספק תוצאות בהתאם לתכנית העבודה, מיישם את הפתרונות בפועל, אמין ושרותי. מנהלת הפרויקט בראשון לציון הינה מנכ"לית החברה, גלי מיכל חנן, אשר מנהלת את הפרויקט באופן בחריצות רבה, אדיבות ומקצועיות ואנו מרוצים ממנה מאוד.
יגאל ינאי
יגאל ינאימנכ"ל עיריית ראש העין (לשעבר)
קרא עוד
ראש העין גדלה במימדים עצומים בטווח יחסית קצר והפרויקט עליו אחראית גלי הוביל לירידה משמעותית בכמות הפניות שהגיעו לעירייה, הורדה בכמות הלחץ שהופעל מגורמים חיצוניים, חיסכון משמעותי בהקצאת משאבים כגון תכנון מיטבי לקצב בנית מוסדות חינוך ומוסדות ציבור, איתור צרכים של תושבים והערכות מוקדמת לקליטתם, אני ממליץ על גלי מיכל חנן בלב שלם, כל מי שישכור את שרותיה ייהנה מאשת מקצוע מובילה.
גלית אבישימנהלת מחלקת משאבי אנוש וקליטת תושבים, עיריית חריש
קרא עוד
חברת זוויות בנתה תשתית עבודה, הטמיעה תהליכים רוחביים ומלווה את המועצה בקליטת התושבים מרגע רכישת הדירה ועד מספר חודשים לאחר אכלוסם במעבר מקליטה לאכלוס. אין ספק כי פרויקט זה הינו משמעותי במערך קליטת תושבים ומשפיע בחיוב על תהליך הקליטה של התושב. כמו כן, פותחו מערכות טכנולוגיות שונות למערך הקשר לתושב אשר מייעלות את התהליך. צוות העובדים של חברת זוויות מסייע לנו במקצועיות רבה.
חלי פרידמן
חלי פרידמןיו"ר עמותת "פני"ם חדשות" - פרלמנט נשים ישראליות מנהיגות
קרא עוד
זוויות הפיקה עבורינו כנס שנתי של העמותה והתניעה תהליכים להחדרת מוטיבציה ולמינוף ההון האנושי המשובח בעמותה, לביצועיות ויצירתיות. ומעל הכל- לצד המקצועיות, יכולת ההתמקדות ומכוונות מטרה, חריצותה ומסירותה, גלי ניכרת כאישה בעלת מעוף, בעלת יחסי אנוש מעולים ויכולת עבודת צוות מצוינת, המייצרים ערך מוסף משמעותי ויוצרים שילוב מנצח בכל מחוזותיה. אין לי ספק כי כשם שאנו התברכנו ומתברכים בה, כך יתברכו בה כל מי שיזכו לעבוד עימה ולצידה.
קיריל קוזיול
קיריל קוזיולמהנדס עיריית ראשון לציון
קרא עוד
החברה הקימה בעיר ראשון לציון מערך לקליטת תושבים והיא מתמחה בהקמה וניהול תשתית מערך קליטה חכם לתושבים העתידים להתאכלס בעיר. צוות החברה פועל מול המחלקות השונות בעירייה בתיאום וניטור צרכי התושבים החדשים והכוונת פעילות העירייה בנושאים מגוונים לצורך קליטתם. פעילותה של החברה בניהולה של מנכ"לית החברה גלי מיכל חנן מתבצעת במקצועיות, זמינות, מסירות ויעילות מרשימים. כל אלו נותנים ערך מוסף אמתי לפעילות הסטנדרטית של העירייה בהקמת השכונות החדשות ואכלוסן.