החזון שלנו

חזון MUNIPLUS מבית זוויות

בשנים האחרונות הפך העולם הטכנולוגי וניהול דאטה (בסיס נתונים) ליותר ויותר נחוץ, כמו כן, ריבוי הפתרונות, המיפוי התכליתי, המערכות והממשקים הדיגיטליים של איסוף נתונים שם את כולנו בעולם של אפשרויות. החזון שלנו מנחה את אופן העשייה היומיומית של כל הצוות. המטרה המרכזית בחזון של Muni Plus מבית זוויות היא להוביל בחדשנות טכנולוגית ובשיווק פרסונלי וליצור מהפך בשיטת העבודה. מדובר בכלים שמסייעים ללקוחותינו לנהל דיאלוג חכם עם התושבים שלהם ולחזק את הקשר ביניהם. כך אנו מסייעים ליצור תהליכים מובילים באמצעות טכנולוגיה עם נשמה שמאפשרת חווית שירות, תכנון אסטרטגי, רלוונטיות ותועלת.

הטכנולוגיות המתקדמות שלנו והליווי האישי בהטמעת תהליך העבודה הייחודי שלנו פועלים במודל דיאלוג חכם. ציבור לקוחותינו מרגיש ורואה את ההבדל דרך חווית השירות הדיגיטלית והתועלות הרבות שאנו מביאים להם. המודל שפיתחנו בשנים האחרונות ב-Muni Plus, זו הדרך בה בחרנו כדי להוסיף חדשנות וייחודיות בעידן של תחרות. כדי שהלקוחות שלנו ימשיכו לבחור בנו ובשירותים שלנו – הם צריכים לקבל מאתנו ערך מוסף עם פלוס. המודל מתווך, משדרג ויוצר חוויה בין הארגון או הרשות לבין קהילה שלו. ויוצר חוויה מתקדמת, חדשנית, עם תועלת ותודעת שירות מצוינים שיוצרים עידן חדש של דיאלוג ומידע פרסונלי.

חזון החברה מגדיר לנו את המשימה בצורה ברורה ופשוטה: להצליח וליצור מהפך בניהול המידע של לקוחותינו ולהשתמש בכלים חדשניים לניהול אסטרטגי חכם של הארגון שלהם. כמו כן, צוות  Muni Plus דואג לשלב הנאה, מוטיבציה וערך מוסף עבור כל לקוח במטרה ובשאיפה להיות מוטמע בכל רשות מקומית.

לאורך כל הדרך חשוב לנו...

לגלות אחריות מקצועית ע"י פיתוח והטמעת מערכות מתקדמות ושיטת עבודה ממוקדת, שמצד אחד ייצרו את הדיאלוג הטוב ביותר בין הארגון והקהילה שלו ומצד שני יביאו תועלת כלכלית, תכנון אסטרטגי של העבודה והקצאת משאבים נכונה.

כמו כן, לאורך כל הדרך חשוב לנו לעודד חשיבה יצירתית, התלהבות, תודעת שירות גבוהה והוגנות כלפי לקוחותינו.
אנו שואפים שהחזון שלנו יכוון אותנו להיות המובילים באמצעות מתן ערך מוסף, תועלת ונוחות ביישום.

המודל שפיתחנו ב – MUNI PLUS משלב מערכת טכנולוגית שמסייעת לכם להכיר את התושבים שלכם טוב יותר, ובאמצעות צוות המומחים לייצר תוצאות טובות יותר, סנכרון יעיל יותר ואינטראקציה חיובית יותר. עשרות אלפי אנשים בחרו כבר להתחבר אלינו באמצעות המערכות.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מכל הפלוסים של MUNI PLUS.